Dobitnici natječaja Dobre prilike u svibnju

5.6.2020.

U nagradnom natječaju s partnerom Crodux stotinu korisnika koji su najbrže točno odgovorili na nagradna pitanja osvojili su Crodux karticu za gorivo s raspoloživim iznosom 100 kn. Dobitnici će biti obaviješteni putem e-pošte, a nagrade će im biti dostavljene poštom na adresu koju su naveli u kontakt obrascu natječaja do kraja lipnja 2020. godine.

  1. Robert Kurelić, Rijeka
  2. Lana Brajkovic, Zagreb
  3. Siniša Srša, Čakovec
  4. Darko Flajpan, Bjelovar
  5. Matija Cvetnić, Zagreb
  6. Ivana Skorić, Primošteen
  7. Matea Filko, Bedekovčina
  8. Andrija Bilac, Mirca, Brač
  9. Mirko Kučina, Varaždinske Toplice
  10. Antonia Gavrić, Ivanja Reka
  11. Mato Jančić, Mokošica
  12. Marin Kardum, Kastav
  13. Tomislav Tomić, Jaruge
  14. Damir Ćurić, Zagreb
  15. Domagoj Vuković, Gornja Vrba
  16. Aleksandar Horvat, Mala Subotica
  17. Antonijo Lovric, Zagreb
  18. Mario Cesarić, Koprivnica
  19. Darvin Zrims, Čazma
  20. Zoran Gotić, Osijek
  21. Mladen Jakšić, Virovitica
  22. Dino Dvorski, Osijek
  23. Nikola Eman, Zagreb
  24. Domagoj Topličanec, Zagreb
  25. Ozren Tepurić, Zagreb
  26. Goran Nikšić, Zagreb
  27. Miroslav Jurković, Kutina
  28. Ivica Hrg, Vrpolje
  29. Tomislav Ružman, Zagreb
  30. Matea bubic, Ližnjan
  31. Matija Sikirić, Velika Gorica
  32. Nikica Lesjak, Zagreb
  33. Matija Ovčarić, Veliko Trgovišće
  34. Monika Levatić, Varaždin
  35. Kresimir Vulic, Rijeka
  36. Miodrag Pejaković, Privlaka
  37. Tomislav Mučić, Zagreb
  38. Dejana Težak, Zagreb
  39. Kristina Takač, Vukovar
  40. Dragan Vurusic, Donji Kraljevec
  41. Boris Kolundžić, Sesvete
  42. Igor Ahmetović, Sisak
  43. Valentina Stanić, Josipovac
  44. Ivana Kukec, Kastav
  45. Nikica Batinović, Sisak
  46. Sanja Gracak Osmanovic, Zagreb
  47. Darka Tomkić, Zagreb
  48. Dražen Zelić, Osijek
  49. Ružica Radoš Barišić, Kašina
  50. Sandro Vukašinović, Zagreb
  51. Antonio Basic, Skabrnja
  52. Igor Ahmetović, Sisak
  53. Ivan Valentić, Zagreb
  54. Irena Božek, Zagreb
  55. Milena Tomašević, Split
  56. Dario Krehula, Zagreb
  57. Ivan Machaček, Zagreb
  58. Miroslav Švirtlich, Kutina
  59. Davor Badurina, Gundinci
  60. Miljenko Papić, Gornja Lomnica
  61. Ivan Kleković, Zagreb
  62. Dalibor Janjatović, Poreč
  63. Bruno Gvozdanović, Zagreb
  64. Željko Bijonda, Zagreb
  65. Sunčica Jelaska, Solin
  66. Dalibor Janda, Bjelovar
  67. Igor Jančijev, Zagreb
  68. Darko Čičak, Zaprešić
  69. Sandra Balić, Velika  Gorica
  70. Kristina Romić, Dugo Selo
  71. Ivan Grubišić, Split
  72. Bruno Kralj, Sisak
  73. Goran Nježić, Osijek
  74. Katica Kolundžić, Zagreb
  75. Josip Planinić, Zagreb
  76. Jelena Brkljačić, Zagreb
  77. Ivan Cerovski, Sisak
  78. Miljenko Grzalja, Rijeka
  79. Saša Domazet, Beli Manastir
  80. Dario Krehula, Zagreb
  81. Mario Hajduković, Vukovar
  82. Ivan Vrkić, Zagreb
  83. Ana Neđeral,Sisak
  84. Tomislav Petrinjak, Ivanec
  85. Rikard Topolovec, Zlatar-Bistrica
  86. Daniel Tirić, Osijek
  87. Saša Đimoti, Križ
  88. Jasenko Šimac, Kastav
  89. Josip Puskaric, Ogulin
  90. Tomislav Prpić, Kutina
  91. Mislav Karlović, Zagreb
  92. Mario Kalem, Kašina
  93. Filip Brčić, Solin
  94. Sonja Bulešić Milić, Pula
  95. Mladen Kovačević, Viškovo
  96. Marko Matanović, Rijeka
  97. Vanja Pielić, Oroslavje
  98. Slavko lijović, Kaštel Gomilica
  99. Vladimir Zrinjski, Zagreb
  100. Ana Jančijev, Zagreb